Аэро-Сервис: Главная страница

AERO-SERVICE Kharkiv

PROFESSIONAL HVAC COMPANY

over 10 years of experience

Перейти в раздел Кондиционирование
Фото примеры работ Вентиляция
Перейти в раздел Вентиляция
Перейти в раздел Высотные работы

Ventilation and air conditioning - technologies for comfort and coziness

Ключову роль у створенні сприятливих умов відіграють такі високотехнологічні інженерні системи, як вентиляція та кондиціювання. Сучасна людина все більше часу проводить у замкнутому просторі: живе у квартирі або у котеджі, працює в офісі або на виробництві, обідає у кафе чи ресторані, відвідує кінотеатр чи спортзал. І де б вона не знаходилася, незмінним залишається прагнення максимального рівня комфорту.
У нас є ідеї та рішення для створення оптимального мікроклімату приміщення. Маючи більше 10 років практичного досвіду, ми знаємо, що таке професійно виконана робота, і наскільки важливим є якісний монтаж для правильного функціонування обладнання та досягнення ефективних результатів. Ми прагнемо того, щоб Ви стали нашим постійним клієнтом.

Клімат у нашому регіоні характеризується значним перепадом температур протягом року, а нерідко протягом доби. Тому без кондиціонування приміщень неможливо створити зону прийнятного комфорту. Сучасні кондиціонери здатні не тільки охолоджувати повітря у спекотний період, але й підігрівати його у міжсезоння. А інверторні теплові насоси оптимізовані для роботи навіть за низьких температур взимку, що дозволяє використовувати їх як економічне джерело опалення. Існує безліч різних моделей та типів кліматичного обладнання, в якому розібратися нефахівцю досить важко. Ми допоможемо підібрати та встановити спліт-систему залежно від Ваших побажань та необхідних параметрів. Також ми займаємося сервісним обслуговуванням та ремонтом кондиціонерної техніки.

Правильно організована система вентиляції забезпечує необхідні санітарно-гігієнічні умови у приміщенні, тому її значення для життєдіяльності людини важко переоцінити. Чисте повітря – одне з основ нормального функціонування нашого організму. На сьогодні, у сфері вентиляції інженери просунулися досить далеко, і існує безліч вентиляційних технологій для вирішення найрізноманітніших завдань. Важлива особливість сучасних вентиляційних установок – це енергоефективність та енергозбереження. Ми можемо запропонувати Вам широкий асортимент припливно-витяжного обладнання, виробів та приладдя для систем вентиляції та послугу кваліфікованого монтажу на Вашому об'єкті.

І встановлення кондиціонерів, і монтаж вентиляції або димарів часто неможливо зробити без використання висотних робіт. Складові елементи систем кондиціювання та вентиляції нерідко розташовуються на значній висоті у важкодоступних місцях, мають великі габарити та велику вагу. Виходячи з нашої практики, ми визначили кілька оптимальних способів проведення монтажних робіт на висоті, які застосовуються залежно від технічних умов та побажань замовника.

Фото примеры работ Кондиционирование
Фото примеры Высотных работ
Простое создание сайтов и интернет магазинов